Вот России про Крым чтоб не говорили плохо про нас))

Всім не доброго ранку. На жаль наша країна зараз в дуже тяжкому стані. Великі миротворці захопили АРК Крим. Так, а є тут кримчани, які кричать, що Крим- російський? Якщо так. то давайте згадаємо Історію. Коли це таке було, що Бендерівці, та і взагалі будь-які західні хлопці ходили на крим? Справжнє населення АР Криму проти Росії. Це татари. А от всі, хто отримали квартири безкоштовно за СРСР, то звсно радіють Рашкен-прапор. Ви і з Україною жити не хочете і квартири свої дорогі також не віддаєте. Якщо Донбасс і справді дуже велику користь надає країні в плані ресурсів, енергетики. То АР Крим, взагалі пусте місце. Туризм настільки дорогий, що в Єгипет краще злітати або в Турцію. Найбільші порти України - Ілічівськ, Одесса. У вас немає сухопутного кордону з Росією. А ви думаєте, що ми просто так дозволимо Росії ходити по нашій землі? Ні! Не буде повторення 1917 року. І не загине більше 300 студентів під Крутами. Я ЗАКЛИКАЮ РОСІЮ, США, ВЕЛИКОБРИТАНІЮ ЗГАДАТИ ДОГОВІР 1994 РОКУ, ПРО ВІДМОВУ ВІД ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ! ЗА ЦЕ МИ Є НЕДОТОРКАНОЮ ДЕРЖАВОЮ. Тепер звертаюся до росіян. Може ми й були колись братськими народами, але якщо хоча б один громадядин моєї країни загине від рук ваших вовків, то тоді у вас буде і не такий Бандера. І Чечня для вас буде прогулкою по дит. саду в порівнняні з Україною. І знайдуться в нас і автомати, і гармати. І міни. Не для того та сотня загинула, щоб ваш Путін вбивав і далі наших людей. І тоді, слово Хохол у вас, росіян, буде викликати такий страх, як боялися поляки, коли йшов Богдан. І навіть гірше. Бо ваша побратимське кохання в нас уже в печіінці! Якщо тут росіяни - переведите в гугл переводчике
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 14
Мудрец (17973)
мы на вашем языке не понимаем 1вы на русскоязычном сайте
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Хранитель Истины (408558)
Ещё один м у д а к...
Наставник (54611)
Влез в сибирский форум - пиши по-русски, или иди на куй..
Наставник (35579)
переводить лень
на русском ресурсе следует писать по русски.
Наставник (97478)
Прости, но Гугл не осилил..
Сказал чтобы шёл учиться заново
.
Мудрец (13635)
значит, правильно всё Путин делает...
Верховный Наставник (110919)
Ну как же ты хочешь, чтоб вас боялись! Аж распирает! Не пёрни от натуги, щирый хлопец ;-)))
Ежели ты такой суровый и грозный, что же ты только и делаешь ( да вы все вместе, майданутые), что зовете на помощь даже Литву с поляками, лишь бы на вас эти злые русские не напали? ;-))))
Магистр (2402)
Вот и чеши на свой сайт, там и извращайся в написании.
Хранитель Истины (258387)
Ты может и что-то хорошее написал, но мы не понимаем. Напиши то же самое по-русски. Давай, постарайся.
Наставник (54158)
если хотите быть понятыми, то говорите на понятном языке
&
Советник (2584)
Шановний ! Не треба ляти масло до полом"я , тут і так дость українофобії . Май терпець та розум . Дякую .
Верховный Наставник (109447)
Собака лаяла на дядю -фраера
Верховный Наставник (105284)
ну если Крым пустое место, то что ж вы так за него усираетесь? отдавать не хотите...По-моему все наши деньги из Крыма в общую казну идут, а вот чем вы приносите пользу Украине? А? Гарни хлопци? Вся Восточная Украина на вас пашет, пока вы там по майдану скачете....И да, мы крымчане, мы тут родились и это тоже наша земля...не надо тут татар делать царями....их тут всего 12 %...
Хранитель Истины (449350)
И тебе хохол, не доброго ранку. Слишком много букаф и все нерусские. Ничего не понимаю, что ты там понаписал! Ты сначала русский выучи, а потом выходи со своей пропагандой на наш русскоязычный форум! Иди на своем Майдане агитируй.