Если коротко.После парада на 9 мая,с красной площади войска уходят на Украину.

Заступник глави СБУ Віктор Кононенко заявив про наявність інформації про плани РФ зі створення передумов для нападу на Україну цієї осені. За інформацією СБУ, план вторгнення розробляє група осіб з оточення президента РФ Володимира Путіна

Служба безпеки України володіє інформацію про плани Російської Федерації створити передумови для введення військ в Україну восени 2018 року, пише «Інтерфакс-Україна» з посиланням на заяву заступника глави спецслужби Віктора Кононенка.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
Верховный Наставник (232683)
Это тоже анекдот? Смешно
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Мудрец (10697)
Кастрюлек надо отвлекать от важного, градус паранойи поддерживать на высоком уровне.
Верховный Наставник (110779)
Фашистов убивать пойдут? Благородное дело, буду обязательно смотреть.
Наставник (50247)
нихрина не понимаю а этом вашем аццком языке...но если по-русски:
как же вы заииипали этой вашей украиной