на youtube "Три причины почему русские женщины хотят уехать в Европу" натыкаюсь на такой комментари

"As German, I just can speak for Germany, and I think you Ladies have the completely wrong idea of the West. The time of Western Europe, as you known in your imagination, is over !! In 10 - 20 years, we are the refugees and knock on your doors ... lol....sounds crazy? ... but you will see it will happen. So stay in your country, because Russia is now and later on the last white and non-muslim Bastion in Europe! God bless you and Russia!"
Я офигеваю, неужели правду балакают?
Дополнен 6 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
что то я не верю,что из Европы ,кто то в здравом уме побежит в Россию....
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (121736)
йес
авкоз
но
ху
лi
toлку
Верховный Наставник (127336)
Типа,не ездите к нам,мы сами скоро к вам приедем,спасаясь от мусульман?
Наставник (67626)
точна....пипец Европе