Если такие крутые и дошли до Урала,а клянчат зачем тогда?))...вн...))..

"Поки люди мітингують з гаслом «гроші на ЗСУ!», деякі чиновники називають їх у***ками
І в цей час наші хлопці помирають прямо в окопах від поранень, бо немає швидких.
😔Медики вибирають кого евакуювати, а кого залишити. Ви просто уявіть як можна прийняти це рішення? Наскільки це боляче та складно!"
Сидите в подвалах,лежите в окопах))Насмехались над донецкими,получайте мляди ответку))
Дополнен 5 месяцев назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ (1)
этот поц что тебе 5 поставил понял что тут пишется? Ты сама не понимаешь смысл написанного.