А ви знаєте, що... или Истинная цель приезда Си в Россию ;))

Володимиру Путіну можуть дати притулок (убежище) його китайські друзі. Наприклад, забравши його на санітарному літаку на тривале лікування (на длительное лечение) у монастирі. Такий сценарій озвучив політолог та публіцист Андрій Піонтковський у новому випуску "Балаканки" на каналі @uniantv
https://www.unian.net/multimedia/video/news/104165...
з.ы.

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Верховный Наставник (236053)
Бан дерьски народни сказки)
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
сам знаешь, что бывает а репост..