Блин, в натуре - онижедети. Почему мой фейковый флуд про танк до сих пор висит на укросайте ? :)))

Там тока супертупой не поймет, что это флуд

http://blog.i.ua/user/6872492/

У донецьких сепаратистів з'явився новий танк "Ялинка" +++

Характеристики: розміри - 7х5х3 метра, маса - 80 тонн.
Движительная система: гусениці, при їх втраті - колеса з повним приводом. Гусеничні траки і колеса (по 8 з кожного борту) - суцільнолиті з металізованої гуми.
Двигуни: шістнадцять незалежних електродвигунів на кожне колесо (з живленням від генераторів, що живляться з турбін реактора), плюс один запасний електродвигун (від акумуляторів).
Потужність: 1800 л. с. на основних двигунах, 840 л. с. - на електричному.
Силова установка: ядерний реактор холодного типу, плюс акумуляторні батареї.
Трансмісія: автоматична.

Озброєння: нарізна гармата калібру 152 мм, плазмове знаряддя. Також ракети класу «земля-повітря», «земля-земля», чотири здвоєні автоматичні зенітні гармати 50-го калібру, чотири здвоєних автоматичних гармати 50-го калібру по кутах корпусу, курсовий кулемет калібру 12,7 мм, мортира для гаубичних пострілів (вгорі вежі), чотири вогнемета по сторонах корпусу. Гранатомети різного калібру і призначення по всьому корпусу. Також передбачена висувна циркулярна пила з хроммолибденовой стали по всьому периметру вежі (при активації виступає за межі корпусу танка).

Тип броні: комбінована металева, керамічна, склопластикова і пенорезиновая високої вулканізації. Має ячейковую структуру. Застосовується як пасивна, так і пасивно-активна броня.
Запас ходу: 150 тисяч кілометрів до заміни реакторних стрижнів.

Розроблено приватної красноярської фірмою "Hachatrian".
Випускається на заводі компанії Magnium Industries, головний офіс - Kelma-City.
В Твиттере тоже висит. Блин, я офигеваю
Дополнен 9 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 6
Наставник (70427)
Все мозги проскакали на майданах...
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Просветленный (509683)
Судьба.....
Самое прикольное про частную фирму-разработчика Хачатряна ...
они поверили, завтра напишут что танк был уничтожен силами ВСУ и коммерческого батльона НАВОЗ.
Хранитель Истины (350041)
жалко комментов нету, я бы почитал
Гроссмейстер (7037)
А этот-то вроде не удалили
http://otvet.i.ua/user/6872492/16437/