что писали не залежные атаманы в своем письме турецкому султану?

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
.
Гроссмейстер (9315)
Думаю нормально писали ...

Прототипом одного из персонажей на этой небезызвестной картине ,

был кошевой атаман Запорожской Сечи Иван Сирко , насколько я знаю ,

Иван Сирко был правильным пацаном , чурок чернопопых гонял , да ляхов ,

стоял горой за Веру Православную ... Короче , интересной личностью был ...
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Что бьют челом и ждут в гости под горилку с салом
Кто не скаче...
Москаляку на ...
Верховный Наставник (129224)
Отвiт Запорожцiв Магомету IV

Отвiт Запорожцiв Магомету IV : Ти, султан, чорт турецький, i проклятого чорта син і брат, самого Люцеферя секретарь. Якiй ты в чорта лицар, коли голою сракою їжака не вбъешь?! Чорт ти , висрана твоя морда. Hе будешь ты, сукiн син, синiв христіянських пiд собой мати, твойого вiйска мы не боїмося, землею i водою будем биться з тобою,враже ти розпроклятий сину ! Распронойоб твою мать! Вавилоньский ты жихась, Макэдоньский колесник, Iерусалимський бравирник, Александрiйський козолуп, Великого і Малого Египта свинарь, Армянська злодиюка, Татарський сагайдак, Каменецкий кат, у всего свiту i пiдсвiту блазень, самого гаспида онук, а нашего * крюк. Свиняча ти морда, кобыляча срака, рiзницька собака, нехрещений лоб,ну и мать твою йоб. От так тобi Запоріжцi видказали, плюгавче. Не будешь ти i свиней христiанських пасти. Теперь кончаємо, бо числа не знаємо i календаря не маемо, мiсяц у небi, год у книзі, а день такий у нас, який i у вас, за це поцилуй за цэ в сраку нас!..

Пiдписали: Кошевой атаман Иван Сирко Зо всiм кошем Запорожськiм