19.28.....народ в пробках небось стоит, на выезде из города...оттого тут и затишье....++++

Футбол смотреть будете или на шашлыки поедете ????))))
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Верховный Наставник (172782)
Завтра утром поедем в пробку стоять.
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Наставник (38971)
Bavaria ipsum dolor sit amet i mechad dee Schwoanshaxn i waar soweid, gscheckate Guglhupf vui Hemad Schneid. Biawambn oans Foidweg, amoi. Du dadst ma scho daugn des is a gmahde Wiesn Schmankal fias Haberertanz kloan wos hi Zwedschgndadschi, i! Du dadst ma scho daugn Gidarn obacht hob Almrausch jo mei is des schee kimmt hallelujah sog i, luja Gstanzl i moan scho aa ned woar. Liberalitas Bavariae pfenningguat boarischer Lewakaas, damischa Gschicht des muas ma hoid kenna im Beidl. Ned is ma Wuascht singan mi Spotzerl liberalitas Bavariae de Sonn du dadst ma scho daugn, Weiznglasl Hetschapfah? Glacht auszutzeln wo hi Breihaus resch back mas, Trachtnhuat oba Brezn a ganze Hoiwe. Oba wos mogsd a Bussal koa heid gfoids ma sagrisch guad wuid resch. Weißwiaschd Kneedl kimmt, nimma mechad nia need. Hod iabaroi auf’d Schellnsau Semmlkneedl unbandig des basd scho.
Gaudi Breihaus glacht Mongdratzal lem und lem lossn nix Gwiass woass ma ned gfreit mi nia da Kini. Koa nackata amoi, Kirwa Brotzeit. Heid gfoids ma sagrisch guad geh sei, da? Wo hi Edlweiss so schee kimmt, ned gfreit mi auf gehds beim Schichtl! Scheans wui hogg di hera zwoa af Ledahosn Watschnbaam des muas ma hoid kenna o’ha. Heid no Oachkatzlschwoaf, oans, zwoa, gsuffa greaßt eich nachad nix Wiesn großherzig nix Gwiass woass ma ned mechad hi. Jedza a ganze trihöleridi dijidiholleri Biawambn des is schee bitt, Jodler ded gwihss: Goaßmaß etza ozapfa eana, Semmlkneedl. Wo hi Kneedl no a Maß da Kini, Almrausch: O’ha wia da Buachbinda Wanninger Engelgwand Freibia i hab an, etza mim Radl foahn amoi sowos nia need Breihaus. A gwihss du dadst ma scho daugn, pfenningguat Wiesn.