що таке лібералізм ?

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 5
Хранитель Истины (487980)
Лібералізм (фр. libéralisme) — філософська, політична та економічна теорія, а також ідеологія, яка виходить з положення про те, що індивідуальні свободи людини є правовим базисом суспільства та економічного ладу.

Зародився як ідеологія буржуазії у XVII столітті й остаточно оформився як ідейна доктрина до середини ХІХ століття.

Лібералізм проголошує, що ініціативна (активна), вільна, тобто неконтрольована діяльність осіб, головним чином економічна й політична, є справжнім джерелом поступу в суспільному житті. Спрямований на утвердження парламентського ладу, вільного підприємництва, демократичних свобод; обстоює абсолютну цінність людської особистості («особа важливіша за державу») та рівність всіх людей щодо прав особистості. Метою лібералізму є максимальне послаблення («пом'якшення») різних форм державного і суспільного примусу щодо особи (контролю особи тощо), обстоює шлях мирного, реформаторського здійснення соціальних перетворень.

ТЕОРЕТИЧНО!

А в дійсності - часто-густо використовується в розмовах як лайка! ( не плутати з собакою!) ))))))
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Хранитель Истины (498116)

Хранитель Истины (305464)
Предаьельство Родины.
Верховный Наставник (215020)
Че ты там гавкаешь, пёсик?!
Хорошая,но сильно преждевременная штуковина.Поскольку либерал по определению ни на кого гавкать не может,а на него могут гавкать все.