А у вас всегда есть какие нибудь планы?) А кто им вам строит?))

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 5
Мудрец (21179)
Рабочие - да, когда я строю, когда мне...., свои личные - нет.....))))
А то я, обычно как напланирую, так ничего и не получится, особенно это касается отпуска...(
Привет!)
С добрым утром!)
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Хранитель Истины (423085)
Кто ж мне их построит?...))))))Все сама, все сама....)))))))))))
Наставник (73850)
Всегда есть.... несколько вариантов развития события... + кто-нить вносит свои коррективы... рррр)))
Привет, Иришка)
Хранитель Истины (371180)
судьба естественно
Ученик (102)
Mám rád humor,zvířata a lidi.Jako starobní důchodce s příjmem na hranici chudoby si krátím dlouhou chvíli u počítače.Snažím se pomocí hezkých obrázků,hlavně humorných a různých sdílení na Facebooku a v E-Mailech vykouzlit u svých kamarádů úsměv.Nejsem členem žádné politické strany ani církve.Jsem svobodný a žádné vlastní děti nemám.Snažím se také často čtením jak se ríká"mezi řádky"zjišťovat pravdu,které v našich mediích mnoho není a podělit se o ní opět se svými kamarády.Je mi 65 roků a žiji v České republice v hlavním městě Praha. Přeji krásný den plný zdraví,štěstí a lásky.S pozdravem Jiří Friedl