Мерзавца сцапали.

Співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою у результаті багатоетапної спецоперації заблокували канал фінансування терористичної організації «ДНР».

Правоохоронці задокументували, що мешканець Донецька за сприяння ватажків фейкової республіки організував постачання медикаментів з України через територію РФ на непідконтрольну українській владі територію Донеччини. За документами ліки нібито експортувались до країн близького зарубіжжя, оборудки проводилися через низку підконтрольних комерсанту фірм, зареєстрованих в Україні. Комерційними структурами він керував дистанційно з тимчасово окупованого Донецька.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 6
Я принципиально не понимаю телячий язык...
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (126814)
Чего за тарабарщина?
Хранитель Истины (425728)
и ничо он не мерзавец, сам пишешь - мешканец он
Верховный Наставник (178411)
21 век на дворе, а ты всё иероглифами пишешь)))
Хранитель Истины (266800)
кошмар...у вас ни президент, ни его подданные не знают мову...ты должен был написать - мерзотника схопили...
Хранитель Истины (291048)
А чего же таможенников-то не сцапали? Как всё запущено...