Хе, дык Украина таки уже у европе?

Житель Стрия шокував порівнянням тарифів ЖКГ в Україні і "ДНР"
2018/03/19 21:53:04businessua.com
Роман Співак, житель Стрия, на своїй сторінці в соцмережі порівняв тарифи ЖКГ в Україні і на окупованих територіях Донбасу.

Порівняння тарифів може шокувати багатьох українців, але цифри, наведені нижче, - це реальні тарифи станом на кінець лютого поточного року.

«Донецьк: газ 0,8 грн / куб.м., світло 0.30 грн / кВт, вода 4 грн / куб.м Львів: газ 6,87 грн / куб.м, світло 0,75 грн / кВт, вода 12 грн / куб.м.», - написав користувач. При цьому раніше ЗМІ Донецька повідомляли про те, що в місті діють довоєнні тарифи, і заборгованості за комуналку на окупованих територіях практично не спостерігається.
Это при том, что во Львове не самые высокие цены на газ по Украине.
Дополнен 6 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 3
Hooligan VIP
Божественный Гуру (1460087)
"Украина - страна на обочине", смотрите сегодня на ТВЦ вечером.
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Наставник (98838)
Зато весь мир с Украиной
И над Пу одерживает победу каждый день да через день
И кружевной синтетики из европы тепереча завались
А вы тут за какие-то тарифы руцкого мира

Верховный Наставник (217030)
Жалко людей, особенно пенсионеров. Но что делать...