Советник (3872)

И перед сном,немного юмора.

По особистій вказівці Шпеєра бандерівцям постачали найсучаснішу німецьку зброю. З цього приводу Гіммлер зі Шпеєром посварився: внаслідок таких дій війська СС озброювались всяким дрантям тридцятирічної давнини.

Ісконно русскую “трьохлінійку” бандерівці називали “шестилінійкою”. Річ у тім, що пробивні характеристики зброї бандерівці визначали наступним чином: ставили у шеренгу десять росіян і стріляли в них одною кулею. “шестилінійка” пробивала наскрізь шість росіян. А StG.44 називали “дев”ятилінійкою”. Здогадайтесь, чому.

Бандерівці настільки ненавиділи все русскоє, що навіть повигадували якісь недолугі військові звання – “ройовий”, “кущовий”, “пасічний”, “хутірний”, “провідник”. Заступник “провідника” називався “напівпровідником”. А Гітлера бандерівці називали “Надпровідником”.

Для посвячення у бандерівці кандидат повинен був привселюдно вбити і розчленувати росіянина. І випити його кров. Кажуть, що Гітлера посвячували тридцять два рази. За його власними проханнями.

Бандерівці настільки ненавиділи Росію, росіян і все русскоє, що носили “вишиванки” – перешиті ісконно русскіє косоворотки.

Якби бандерівців не було, їх слід було би вигадати.

Добранич.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 8
Наставник (55795)
Я вообще темная ватница и по-украински не понимаю
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (129702)

Я крокодильего не понимаю.
Но смешные буквы есть))))))))))
Лучше сказку прочитай:

Наставник (96366)
Да плевал я на эту бандеровскую. мову...
Наставник (54611)
Типа урок русского языка

чисто поржать
Верховный Наставник (179082)
Какой сон, когда впереди ещё важные хоккейные матчи ЧМ?
не смешно...
про хатынь расскажешь?
Верховный Наставник (111632)
Да они же нас, сволочи, вышиванками троллили.