Дааааа)А чего в Украине не запрещены российские националистические организации и прочие фашисты?

Сейчас Тяпа стуканет)
Дедалі більше досліджень вказують на те, що алкоголь зовсім не ворог серцю, а навпаки, несе користь здоров'ю. Позитивний ефект від помірного вживання хмільних напоїв навіть порівнюють зі скиданням зайвої ваги.
Те, що люди, які вживають алкоголь у розумних дозах, мають нижчі шанси померти від захворювань серця, підтвердили вже близько 100 масштабних досліджень. На сей раз про це заявили китайські науковці, підкресливши: головне – це помірність.

Про це пише Time.

Китайські вчені, котрі взяли участь у конференції American Heart Association у Новому Орлеані, вважають, що алкоголь підтримує високий рівень хорошого холестерину, і саме цим він корисний для серця.
Дополнен 7 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 5
Кто не квасит- тот москаль!
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Хранитель Истины (330530)
Миротворца-то не прикрыли пока?
Гроссмейстер (8674)
потому что мы толерантны и воспитаны.
Нет у нас ничего фашистского!
Наставник (25761)
Вот она, хвалёная лживая западная пресса, и , в частности, пресловутое издание Time! Заголовок - про национализм, а внутри - про китайцев и водяру!
Верховный Наставник (110919)
А пошел отсюда, хряк холощеный, со своей вонючей ср а н н о й мовой, прямиком в европу.