У какой группы чаще других в названиях песен встречается слово "fuck"? :)

Советник (4198)
GG Allin:

Dring,Fight and Fuck.
I Wanna Fuck Your Brains Out.
I Wanna Fuck Shit Out Of You.
I Kill Everything I Fuck.
A Fuck Up.
Fuck Authority.
I Wanna Fuck Myself.
Fuck The Dead.
Scum Fuck Tradition.
Ten Year Old Fuck.
Fuck Woman I've Never Had.
Fuck Off,We Murder.
Rape,Torture Terminate And Fuck.
A Dead Fuck.
I Fuck The Dead.
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Мудрец (13812)
The Exploited?