А почему украинский язык называется МОйВА?
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 6 |
ЕЩЕ ОТВЕТЫ |
Патамушта это потужное п i д р о блювання!
Украинский язык (п i дроблювання) п и дроблювання
http://www.youtube.com/watch?v=0prJorWixyc
Способи підроблювання інформації. Мабуть, цей вид комп'ютерної злочинності є одним з найбільш свіжих.
підроблювання (хи-хи)
Перевод
підроблювання -
подделывание, подделка, (фальсификация)
Українсько-російський словник. - ВТФ «Перун». В’ячеслав Бусел. 2008.
***
Словник української мови в 11 томах підроблювання ПІДРОБЛЮВАННЯ, я, с. Дія за знач. підроблювати і підроблюватися 1. Підроблювання вийшло дуже мистецьке й смішне (Н.-Лев., IV, 1956, 138). Словник української мови (СУМ-11) підробленість підроблювати Значення в інших словниках підроблювання — підроблювання іменник середнього роду Орфографічний словник української мови підроблювання — -я, с. Дія за знач. підроблювати і підроблюватися 1). Великий тлумачний словник сучасної мови підроблювання — ПІДРОБЛЮВАННЯ, я, с. Дія за знач. підроблювати і підроблюватися 1. Підроблювання вийшло дуже мистецьке й смішне (І. Нечуй-Левицький). Словник української мови у 20 томах підроблювання — Підроблювання, -ння, -нню Правописний словник Голоскевича (1929 р.)
підроблювання (хи-хи)
Перевод
підроблювання -
подделывание, подделка, (фальсификация)
***