Шо ж вы, сволочи *ские, такую страну загубили? Люди за неё свои жизни отдали, а вы...

— Товаришу молодший лейтенант, бачив би ти нас, коли ми тільки вступали на
Україну... Весною це було, на світанку... В грязюці по пояс, голодні, виснажені.
Подумати тільки: Україна... два роки не бачили її, два роки тільки чули, як вона
стогне, та бачили здалеку, як вона горить. А тут тобі кінчається Курщина, і вже
за радгоспом, знаємо, Україна. Не спали перед тим кілька ночей, їли самі буряки,
а де й сили взялося! Штурмом захопили радгосп, балку перелетіли на крилах. «Оце,
— гукає комсорг Ярославцев, глянувши на карту, — уже Україна!» Скільки було нас
там, різні нації — і сибіряки, і таджики, і українці, і білоруси — всі, як один,
впали навколішки,поцілували землю... І, повіриш, заплакали ми, як діти."...
Олесь Гончар "Прапороносцi".
Вы такого и не читали, я полагаю.
Дополнен 9 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 11
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
это ты про фашистов кремлевских?
Такое впечатление, что Вы стали горькую пить.
Наставник (43369)
ну наконец на родном языке высказался ! а латышкий ты уже выучил . !?
да... плевать бандеровцам на людей... своих и чужих...
бандеровцы не люди, фашисты...
Мудрец (14144)
А я словами Высоцкого
Кто сказал, "Все сгорело до тла,
Больше в Землю не бросить и семя?".
Кто сказал, что Земля умерла?
Нет, - она затаилась на время...
окончательно крышняк протек.
Верховный Наставник (148075)
Они его, почему то мне так кажется, запретили и сожгли книги на площади.
Наставник (33624)
Ты смотри как раскудахтался....
Наставник (31846)
после Бубы добавить нечего))
Советник (2656)
Читал. И что?
В школе учили произведения очередного коммуняцкого холуя.