Помолимся Богу ПРИСУТСТВУЮЩЕМУ! - Господи! Ратуй за нас! Ты - Бог Великий и Всемогущий!

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Верховный Наставник (211187)
Отче наш, Иже еси на небесех!
Да святится имя Твое, да приидет Царствие Твое,
да будет воля Твоя, яко на небеси и на земли.
Хлеб наш насущный даждь нам днесь;
и остави нам долги наша, якоже и мы оставляем должником нашим;
и не введи нас во искушение, но избави нас от лукаваго.
Яко Твое есть Царство и сила, и слава, Отца, и Сына, и Святаго Духа, ныне и присно, и во веки веков. Аминь.
___________
(Мф.6:9–13 и Лк.11:2–4).
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Наставник (69546)
Бог не будет за вас ,превратившихся из людей в Зомби быдлоидное ,ратовать !!!!!
Ведь ОН когда-то вас ЛЮДЬМИ сделал ,а вы его отвергли и предали!
4-ая Заповедь христианства : "Не сотвори себе кумира!" ,а у тебя упырь сталин в кумирах на аватарке..