Заключённые уже показали успехи после элитных войск...теперь пойдут новобранцы?)

А чё тельняшки не рвете?)
Дополнен 1 год назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Наставник (51321)
В першій категорії мобілізованих будуть молоді хлопці до 35 років, яких він збирається похоронити. І це при тому, що його підтримка електорату - це старше 50 років.
Тобто він вбиває тих, хто не згоден з ним, для того, щоб утриматись при владі за рахунок старих
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
так всеж по плану