Если это руССкие разбомбили 777 почему трава не выжжена вокруг?))где хоть намек на горение?

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 6
Ї
Верховный Наставник (223955)
Російські окупанти розбомбили музичну школу в Харкові
Окупанти розбомбили храм на Броварщині
Росіяни розбомбили батальйон донецьких бойовиків
У Маріуполі окупанти розбомбили дитячу лікарню.
На Луганщині окупанти розбомбили школу
Російські окупанти розбомбили сучасний елеватор у Рубіжному
У Глухові окупанти розбомбили єврейський цвинтар
Російські війська вночі вдарили по Слов'янську Донецької області.
Ворог влучив в автовокзал і території поряд із ним.
Окупанти розбомбили багатоповерхівку та дитячий майданчик у селищі Запорізької
Окупанти розбомбили відому на всю Україну фабрику дверей
В Оріхові окупанти розбомбили історичний менонітський маєток.
Окупанти розбомбили школу-інтернат на Миколаївщині
Окупанти розбомбили сучасну велобазу у Лимані
У Миколаєві окупанти розбомбили гінекологічне відділення лікарні
Російські окупанти розбомбили школу в Житомирі
Окупанти розбомбили Будинок культури у Лозовій на Харківщині
Окупанти розбомбили цілу вулицю на Житомирщині. Серед загиблих – двоє однорічних малюків.
В Ізюмі Харківської області російські окупанти розбомбили приймальне відділення Центральної міської лікарні.
Загинули багато працівників: окупанти розбомбили ТЕЦ в Охтирці
на Дніпропетровщині російські окупанти розбомбили ліцей
Окупанти розбомбили стадіон у Ірпені
У Лебедині окупанти розбомбили хлібзавод.
Окупанти розбомбили дві школи у Чернігові: під завалами виявили 9 загиблих.
"Стратегічний" об'єкт: окупанти розбомбили закинуту птахоферму біля Дніпра
У Чернігові окупанти розбомбили гуртожиток: загинули троє діток та їхні батьки.
У Чернігові окупанти розбомбили стадіон імені Гагаріна
Російські окупанти викрадають мешканців Херсонщини

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Наставник (29701)

Наставник (90271)
Ок...не разбомбили,что тогда случилось с гаубицой,сами ССалоеды разобрали?
Просветленный (586801)
Своих сдаешь?
Опять ваши за пузырь, три топора "забыли".
Как было с французской пукалкой...
Сама взорвалась?
Или разобрали на запчасти ушлые укры?
Верховный Наставник (121872)
Там рядом пункт приема металлолома, , не успели все сдать, часть пришлось бросить.Вариантов много вы народ предприимчивый