IN MEMORIAM : 2021 DEATHS /// Музыканты , ушедшие от нас в этом году .

♫ ✠ ☮ MAKE BLUES NOT WAR ☮ ✠ ♫
=========================

The rock community has seen several significant losses in 2021. We take a look at the musicians, actors, producers and others who have died below.

IN MEMORIAM: 2021 DEATHS
https://ultimateclassicrock.com/2021-deaths-rock-m...

Higher Places (Song for Bonzo) · Glenn Hughes

Источник :
Peace , Love , Freedom and Music : ))) ♫ ✠ ☮

P. S. Любите друг друга .

.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ (1)
Светлая память...