Песах на войне

"До складу роти входять двадцять представників єврейсько української спільноти з різних куточків України.
Єврейська рота УДА перебувала на передових позиціях у секторі М у 2016—2017 рр. Бійці роти брали активну участь у боях в с. Широкине та с. Мар'їнка.
Більша половина бійців, в тому числі Командир Хорєв Максим, були нагородженні багатьма відзнаками та нагородами за службу та захист територіальної цілісності України."
Дякую вам, жидобандерівцям які стоять на стражі цивілізації!
א דאנק די יידן פון באנדערא וואס שטייען היטן איבער ציוויליזאציע!
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ (1)
Верховный Наставник (203589)
Такие будут стоять на страже...так цивилизации конец.