Вам потворюеться украинский виршник Висоцький? Тока не говорите что не поняли, линк внутри.

Як Володимир Висоцький українською мовою "частушки" писав
Вчора 382 0.0 0
Володимир Висоцький був знаковою постаттю для пізнього радянського суспільства. В роки цілковитої заборони будь-якого вільнодумства, радянська інтелігенція, як у Росії, так і в Україні, хотіла знайти в його піснях відповіді на ті питання, які її, інтелігенцію, хвилювали. І серед великого масиву розважальних, гумористичних пісень пізнього Висоцького, як коштовні камені серед звичайних, зустрічалися й справжні поетичні шедеври, гідні за якістю рими, поетичного образу та змісту на те, аби займати найперші місця в скарбниці російської поезії. Багато чим був пов'язаний Висоцький і з Україною.

Єврейський рід Висоцьких пов'язаний корінням своїм з Берестейщиною, українським етнічним регіоном на теренах сучасної Білорусі. Як твердять деякі дослідники, ім'я роду пов'язане з назвою міста Високе, Кам'янецького району Брестської області Білорусі, а дідусь Володимира Висоцького, Вольф Висоцький, народився саме у Бересті (сучасний Брест). Нагадує про колишню українську Берестейщину в сучасній Україні хіба що станція метро «Берестейська» в Києві, названа так за колишнім Брест-Литовськимhttps://siver.com.ua/news/jak_volodimir_visockij_u... проспектом, що прямував неподалік від станції саме в бік міста Берестя.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Хранитель Истины (498116)
А мне больше нравится украинский поэт А.С.Пушкин.
Жаль,что когда с украинского переводили на русский,потерялся весь шарм и глубина произведений поэта.

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Ї VIP