Злой горец вернулся?

В центральній частині Запоріжжя поліція зупинила парубка з… мечем, — ФОТО

13 Січня 2021

Вчора на проспекті Маяковського, біля каскаду фонтанів «Райдуга» пильні патрульні поліцейські зупинила хлопця, в руках якого був меч

Зупинивши громадянина та поспілкувавшись з ним, останній повідомив, що це меч виготовлений кустарним способом, а пояснити історію походження та мету використання громадянин відмовився.
На місце події інспектори викликали слідчо-оперативну групу Вознесенівського відділення поліції.
За даним фактом вбачається кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 263 (носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу) ККУ.

Дополнен 3 года назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ (1)
Очередной сбрендивший толкиенист!)