Еще с одним человеком тока штаа познакомился - Джон Кёрквуд из группы Nazty Habit (+++) из Солт-Лейк-Сити, штат Юта, США, на басу который играет. Зацените ?

Можете прочитать ленту моих комментов под верхним видео.

Лис Крюгер
27 минут назад
What instrument do you personally play, sir ? I am former drummer in rockband, and now a little playin for my own pleasure.

John Kirkwood
20 минут назад
I play several different instruments but in this band I play bass.
I'm a big sexy fat guy on bass.

Лис Крюгер

@John Kirkwood In the mid - ' 80s, I became a Motley Crue fan and dreamed of playing bass. But unfortunately my hands are growing out of ass, so I didn't being Nikki Sixx, so I became Tommy Lee
But my tattoos are my tribute to the rock music of those years.
Well I wish sucsess for your band now and in future, and'll see next videos.
You not fat - you mountinman
Especially I like your sound. Your sound engeneer is an genius. Carry on, men.
With mine respect - Fox Crueger from Russia

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ (1)
Просветленный (742442)
Музыка,что надо, особенно сейчас- шикарно расслабляет и,бас- окуительный.
Есть одна проблема- не могу прочитать- в школе немецкий учила, там иной вид грамматики,а по аглицки по6имаю два слова и те матом)
Но,музычка,прям в т4му сейчас- благодарю!)