В Казахстане началась охота на русскоязычных казахов.Қайырлы таң, агрессорлар

Раніше в країні вже намагались зменшити використання російської мови шляхом створення різних спеціальних програм, на які було витрачено багато коштів. Але це не допомогло.

Про це заявив директор департаменту в Агентстві у справах державної служби та протидії корупції Казахстану Арман Бердалін, передає видання alashainasy.kz.

Він вважає, що зарплати держслужбовців, які не володіють казахською мовою, потрібно скоротити навпіл.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
Верховный Наставник (135804)
Та шо ж такое , не успела я выучить мову , так новая напасть )
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (186599)
кет ам жи.
Просветленный (586801)

Хранитель Истины (498093)
Один народ
Одна история
Одна религия