Вопрос к пользователям с высшим образованием. Вы в ВУЗе тоже ж^пами мерялись?

Конкурс на найкращі сідниці проводиться в університеті щорічно.
Студенти Кембриджського університету взяли участь у щорічному конкурсі на найкращі сідниці під назвою Cambridge Best Bums Competition. Фіналістами виявилися по шість студентів і студенток, а також три пари, передає The Daily Mail.

У рамках проекту всі учасники повинні були надати свої знімки в оголеному вигляді або в спідній білизні чи аксесуарах. Однак всі охочі подали на суд журі фотографії в оголеному вигляді. При цьому фото повинні були бути зроблені в публічних місцях.

Учасники влаштовували фотосесії на дахах будівель, в університетській бібліотеці, поблизу магазинів й інших місцях.

Конкурс був організований місцевою студентською газетою The Tab. На її сайті були опубліковані фото всіх фіналістів, доповнені іронічними, художніми описами. Однак з метою анонімності були оприлюднені, в основному, лише імена без прізвищ, а також назва коледжу і предмет, який вивчав студент.

Переможець обирається шляхом відкритого голосування на сайті The Tab.

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
ну смысл со мной мерица? сиравно пабидю!!!

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Мы в ВУЗе играли в КВН и т.д)))))
Весело было)