Когда на московских болотах квакали лягушки,Украина с миров рассчитывалась гривной)

У місцевості Городниця, у Житомирській області знайшли скарб монет часів князів Володимира Святославича та Святополка Ярополковича.
28 СЕРПНЯ 2020

Скарб складається з 32 монет найдавніших типів. Протягом більш ніж 100 років знаходили лише поодинокі монети київських князів.

На монетах видно зображення князя Володимира на київському престолі та його знак, який сьогодні є Державним гербом України.
https://www.istpravda.com.ua/short/2020/08/28/1580...
миром...
Дополнен 3 года назад

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 3
Верховный Наставник (170775)
а то!!! и про иуду всё брехня!
... всего то там было три полновесных хохлятских гривны, что составляло... составляло, дай бох памяти...
29 и три десятых проклятых римских серебрянников...
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
тожь Киевская Русь была,и вас ещё поляки не топтали
Верховный Наставник (132929)
Обычно если больше нечем гордиться, начинают копать историю. Вынужден разочаровать. Тогда Украины вообще не было.
https://www.ekburg.ru/news/18/47977-otkuda-est-pos...