Скоро русский язык будет позволителен только состоятельным людям на Украине

Будут денюжку платить в лицеям, шоб дитя нэ дыкуном было)
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 3
Тогда я за Жемчужину спокоен.
А вот пАрАсёнка жалко...
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (169734)
Ну или учить законы Ньютона на мове. Вот такой вот выбор.

Існують такі системи відліку, в яких центр мас будь-якого тіла, на яке не діють жодні сили, або сума сил, що діють на нього, дорівнює нулю, зберігає стан спокою або рівномірного прямолінійного руху, допоки цей стан не змінять сили, застосовані до нього.

Ну как то так)))