Прикинь яка скотыняка.

Річ у тім, що кацапи, на чолі з пуйлом, починають тверезіти та розуміти, що з українцями у них нічого спільного нема і що вони, в сутності, не слов'яни, а угро-фіни з монголотатарськими домішками. До них починає доходити, що слов'янська культура їм чужа. Так, їх бере злість, що поруч якась Україна з центром у Києві має героїчну історію та культуру, а їм доводиться примазуватись до нас, слов'ян. Ну, не можуть вони подолати в собі імперскість, пихатість та більшовартість. Звідти й виникають різні "рускіє міри", "рускіє весни" та інша х...ня, яка нам і нах не потрібна. А всі, хто базікає кацапською говіркою, грають на користь пуйла. Його колишня дружина якось сказала: Росія закінчується там де припиняють говорити рос. мовою.(с)
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 5
Наставник (43948)

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Да не нервничай ты так, Хрюн... Дело в том, шо ту историю про Киев не писали, а переписывали 3 немца - Миллер, Шлёцер и Байер. И все переврали в угоду Западу. За правду и был отравлен честный человек, ученый и историк Михайло Ломоносов... Так мы и живем с той ложной историей. Не было киевской Руси. А был вообще один народ, мы Россия и вы, Украина, есть этот народ. Была огромная территория наша, включая от Черного моря и до Китая, а так же...Европа... от нас пошли немцы, финны, шведы, франки - от этрусков! Этруски, арии - это все мы!
Суржик учишь, на старости лет?
Молодец, следуешь заветам Ильича!
Верховный Наставник (116913)
Украина с центром в Киеве.

Хранитель Истины (266686)
не желает сей субъект иметь общей истории с российским народом - пусть братается с поляками, которые изначально украинцев считали быдлом, и никогда ровней для себя...
как ни переписывай историю, а истина всё равно проступит...
но это вами выбранный путь...вас никто туда не толкал...