Как тут правильно понимать? И текст... и смысл... С укросайта сие+++ внутри оно сие. )) )

Курс на НАТО та ЄС: Більшість кандидатів орієнтуються на Путіна, а не Конституцію України
Петро Порошенко повідомив, що програми багатьох кандидатів у президенти України не відповідають вимогам Конституції і не відображають курс країни на отримання членства в Європейському Союзі і НАТО.
https://zik.ua/news/2019/03/09/kurs_na_nato_ta_yes...

"Я наполягаю на тому, що ключовою дорогою України, нашим шляхом, є вступ до Європейського Союзу і НАТО. Я вважаю це ключовим у своїй стратегії на наступні п'ять років, і мене дуже непокоїть, що кандидати в президенти обходять цю тему в своїх програмах", - сказав П. Порошенко на раді регіонального розвитку Черкаської області в суботу, повідомляє «Інтерфакс-Україна». Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/03/09/kurs_na_nato_ta_yes...
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 5
я отказываюсь читать эту абру- кадабру...........
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (172746)
Наставник (35281)
Мне всё ясно, только о Путине не ясно.
Что то у него не связно получилось
тебе понимать нечего.
- иди спать .