Булгаков, Гоголь, Достоевский, Джон ле Карре, Толстой...Пушкин....А Ваши писатели?

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 6
Хранитель Истины (325784)
Достоевского вычёркиваю сразу,Толстой-только Алексей.)
Остальные подходят!)
Ну плюс ещё человек 100.)
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Чехов...
4.50 1 цитата 0 в избранном в избранном 3 прочитали, 14 планируют Год издания:1998 Издательство:“ВІДРОДЖЕННЯ” Язык:Украинский З іменем Степана Бандери нерозривно пов'язаний найяскравіший період боротьби українського народу за свою свободу і національну державу. У цій книзі вміщено вибрані праці Степана Бандери з проблем теорії націоналізму, організованого націоналістичного руху, завдань і форм національно-визвольної революції. Репринтне видання. Публікацію здійснено репринтним способом за виданням ОУН 1978 року (Мюнхен) з передмовою Ярослава Cтецька за редакцією Данила Чайковського. Остання редакція й упорядкування до друку Степана Ленкавського.
Подробнее на livelib.ru:
https://www.livelib.ru/book/1000593824-perspektivi...
Хранитель Истины (461187)
Чехов, Хемингуэй, Ремарк, Стругацкие, Саймак, Беляев, Кинг, Шекли, Брэдбери...
Фрэнк Герберт,Джордж Мартин, Кетрин Кёртис, Роберт Ладлэм. Роберт Говард, Дэниэл Абрахам,Андрей Белянин,
Бернар Вербер, Борис Громов, Владимир Поселягин, Андрей Красников,Джек Уильямсон, Дот Хатчисон, Лайон Спрэг Дэ Камп,
Майк Резник, Морган Райс, Нил Шустерман, Энтони Пирс, Сара Уотерс,Филип Пулман,Владимир Сорокин,Анатолий Днепров, Голощапов, Александр Беляев.....
Верховный Наставник (172252)
Бунин, Шолохов, Бондарев, Лондон, Шоу (Ирвин).