Бывает тут братья ватные фапают типа *ов на органы продают)

Уже у наступному році кожен повнолітній українець зможе письмово затвердити своє бажання чи небажання стати донором або призначити уповноважену особу, яка зможе прийняти це рішення за нього після його смерті. Відповідну Постанову Кабінету Міністрів України ухвалили на засіданні Уряду 27 грудня 2018 р. Порядок затверджує письмові форми для волевиявлення громадян щодо можливого донорства, які будуть вноситися до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації. Зокрема це:

письмова згода на донорство після смерті;
письмова незгода на донорство після смерті;
заява про відкликання попередньої згоди чи незгоди на посмертне донорство;
заява про призначення уповноваженого представника, який прийматиме рішення про донорство у разі смерті людини (має бути засвідчена підписом уповноваженого представника);
заява про відкликання уповноваженого представника;
заява про незгоду бути уповноваженим представником;
заява про згоду на прижиттєве донорство;
заява про відкликання згоди на прижиттєве донорство.

Кількість заяв, які може подати фізична особа, є необмеженою. Крім того, після подання нової форми заяви дія попередньої автоматично анулюється. А отже, рішення, бути чи не бути донором, людина може змінювати протягом усього життя.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
Верховный Наставник (105901)
Упаси боже после подписания такой "сгоды" попасть в
ДТП. Всегда найдётся чел, которому твои органы нужнее!

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (177736)
пля, вот как с тобой общаться через иероглифы))
отличная новость) как там у тебя с почками? делись, две много при нынешней жизни)))