Бей *ов!?

Неизвестные уничтожили памятник Пушкину во Львовской области
Дополнен 5 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Наставник (44522)
Таки я удивляюсь,бьют всяку шулупень,когда будут бить Вальцманов?
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
В обласному управлінні поліції запевнили: «Руйнування пам’ятника Пушкіну сталося внаслідок природних причин».

Про це повідомили в понеділок у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Сьогодні, 2 липня, близько 09.00, у Золочівський відділ поліції надійшла інформація від працівника комунального підприємства про те, що біля постаменту в сквері на перехресті вулиць Коперника й Шухевича в Золочеві виявлено погруддя Олександра Пушкіна. На місці події працювала слідчо-оперативна група».

«Попередньо з’ясовано, що сталося руйнування пам’ятника внаслідок природних причин – старіння та несприятливої погоди. Інформація про подію внесена у Журнал єдиного обліку, встановлюються всі обставини», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також опублікували фото з місця події.