У Вас тоже всегда так?(вн)

You wake up in the morning, you get dressed, you go to work and people sing exquisite music or play the piano exquisitely every single minute of your working day. It's a really, really beautiful thing
no invisible
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
какие-то басурманские закарючки