Какая "слава" - такой и "герой"... известно, кто за него - горой? (+)

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ (1)
Хранитель Истины (498093)
Вот так приходит конец бесславным *ам.

"В лесу под Харьковом нашли тело основателя полка Азов ".
МОСКВА, 16 окт РИА Новости. Тело одного из основателей полка Азов Виталия Княжеского нашли в лесу в Харьковской области. Об этом сообщил депутат Верховной Рады от Радикальной партии Игорь Мосийчук на своей странице в Facebook.
"Страшна звістка! Не хочеться вірити, не можу повірити, не вкладається в голову!
Позавчора в лісі під Харковом знайдено тіло Віталія Княжеського (Вітуса) 1980 р.н., уродженця м. Ізюм Харківської області. Одруженого. Мав доньку.
Вітус - один з чільних активістів Організації Патріот України , політв язень режиму Януковича у справі Оборонців Римарської (звільнений постановою ВРУ за списком Комітету визволення політв язнів), на весні 2014 приймав активну участь в боротьбі з сепаратизмом у Харкові де відзначився в легендарному бою на тій таки Римарській після якого був знову заарештований (довгий час перебував під заставою та на моїх поруках), один з старшин першого складу батальйону Азов (відповідав за озброєння підрозділу).
Кажуть самогубство. Ніби Вітус застрелився з рушниці. Не можу повірити! Не вкладається в голову!"
https://news.mail.ru/politics/31336755/?frommail=1

Когда мы в детстве играли в войнушку, то труднее всего было договориться, кто сегодня за фашистов. Как мерзко, что сейчас в Украине для многих это вообще не вопрос