Так..Навеяло..Рада узаконила государственный язык Украинский.. Вопрос А как "раскладчика" стандартной клавиатуры для создания официальных документов ??? Или пока будут переключать Alt-Shift пока деньги не придут ???

К примеру такой текст...---"Близько мільйона років тому на теренах сучасної України з’явилися істоти, озброєні кам’яними знаряддями. Розпочався відлік перших тисячоліть нижнього та середнього палеоліту — епохи, яка завершилася лише близько 30 тисяч років тому з поширенням Homo sapiens і його культури...."
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ (1)
Верховный Наставник (122723)
послышелся скрежет отрывающегося закарпатья