Кому *цы нужны?Я тут пяток поймал перед сном.

Бандерівці люто заздрили Гітлеру, бо у того було багато зручних бункерів. Тому вони рили собі бридкі вогкі землянки, у яких кишіли черви і миші. Бо бандерівці ніколи нічого не могли зробити належним чином.

Найлютіші і найкровожерніші бандерівці записувались у дивізію СС “Галичина”. У ній служило бандерівців більше, ніж усіх інших разом взятих народів СРСР у німців.

Насправді бандерівських дивізій було п”ять: “Галичина”, “Вільна Галичина”, “Мертва Галичина”, “Гітлерова Галичина” і “Вільна від москалів Галичина”. Саме тому бандерівці умудрились одночасно звірствувати в різних куточках світу.

Червоно-чорний прапор бандерівці розшифровували як “кров москаля на вкраїнській землиці”.

Символом бандерівців був тризуб. Неодмінним атрибутом всіх зборів бандерівців були поставлені вертикально вила-трійчата, на яких корчився живий росіянин.

По особистій вказівці Шпеєра бандерівцям постачали найсучаснішу німецьку зброю. З цього приводу Гіммлер зі Шпеєром посварився: внаслідок таких дій війська СС озброювались всяким дрантям тридцятирічної давнини.

Добранич москалята,люби хлопчыкы тай дивчата.
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
Наставник (25944)
Дэ ты цэ бэреш?) Була значыть щэй пята Галычина - "Галычына - Вильна вид москалив"?
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Я на тарабарском не сильно розумею. Может прояснишь о чем речь то?
N.
Наставник (35796)
Нет, они ни борщом, ни варениками не пахнут.
на что они мне тогда?
если только водой облить и на ночь во дворе выставить, авось к утру 5 снеговиков образуют)))