пребываю на украинском сайте подобному нашему ОТВЕТЫ,там частенькоговорят о еде видимо к голоду готовятся,о мясе пишут как о не нужном продукте,Вам хлеб какой нравится чёрный или белый?

вот читаю у них это..

Любі мої, та це ж гєнацид нацИї. Людям вже їсти нема чого а вани падачки раздають . Такога не було навіть при Януковичі. Я скажу навіть більше. Люди на селянськім вічі підходили да мене і відверто казали що , паверніть нам , мовляв, януковича. А я й питаю, а чому ви хочете Януковича , любі мої. А вони мені : " А при янику ти, сука брехлива, сиділа, а при Пороху ти не закриваєш своє чорне іпало розміром з аризонський кратер і ми боїмося що нас туди затягне разом з усіма сільським господарством" Вот. Так я вам кажу що люди вже мавчати не будуть і не будуть миритися з кАрупцією і алігархічними кланами . І це мені дадає сил в баратьбі з тарифами і за досракові вибари.
Дополнен 7 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 5
Верховный Наставник (159396)
чота последнее предложение не переводится...прально я догадалась или нет...
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Мудрец (10697)
На укрохоме поди? Если так, то скоро забанят.

Хранитель Истины (266431)
бездрожжевой...
Наставник (93231)
Я люблю свежеиспеченные плюшки)) но не ем((( хлеб вообще((