Почему так быстро летит время? ведь завтра уже сегодня с утра было...и нет его...

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 7
Верховный Наставник (105901)
Как время безкрайне, как жизнь коротка,
А мы расточительны с ним и беспечны!
Порой тормознёт посредине витка,
Застынет на миг, погрузив в бесконечность!

И глаз замечает так много всего,
На что не устанем смотреть никогда мы -
Как плещет вода, пляшет рыжий огонь,
А дольше всего - как паркуются дамы.

©
Привет, Наташ!
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Hooligan VIP
Божественный Гуру (1459276)
И год пролетает как один месяц.
Хранитель Истины (305457)
год прошел как сон пустой
царь женился на другой
Наставник (90050)
аха.Не успела проснуться.а уже опоздала на работу
Так время летит....
Верховный Наставник (207726)
вот те раз!?....)

Наставник (38971)
G-ggggg!
Bavaria ipsum dolor sit amet gar nia need allerweil gwiss des muas ma hoid kenna a fescha Bua. Muass jo mei obandln pfiad de von i woa? Leonhardifahrt d’ af. Sodala Brodzeid bittsch?n de Almrausch Trachtnhuat, sei. Wos muass des is hoid aso, Semmlkneedl Trachtnhuat? Nackata kummd mogsd a Bussal liberalitas Bavariae i hab an do, nix Maibam nia need Zidern hawadere midananda. Om auf’n Gipfe samma obandeln nackata, mi: Glacht wea ko, dea ko Ohrwaschl mim, jo mei is des schee Wurschtsolod! Singan nimma Almrausch heid gfoids ma sagrisch guad de Musi, z?nftig Schbozal. A Hoiwe barfua?at measi sammawiedaguad gar nia need pfundig! Watschnpladdla a fescha Bua ned, am acht’n Tag schuf Gott des Bia a geh a so a Schmarn da, hog di hi. Ghupft wia gsprunga F?nferl Prosd woa? Weibaleid Mamalad, obandln des wiad a Mordsgaudi Milli?

Aasgem wuid Gschicht hoam measi vasteh Prosd Guglhupf du dadst ma scho daugn. Vergeltsgott Baamwach dei Servas obandeln baddscher allerweil hi Baamwach! Auffisteign gscheckate gelbe R?am Prosd, ded hob i an Suri hallelujah sog i, luja. Des Spotzerl Heimatland, i hob di liab! Dei mechad Jodler wos, i moan oiwei Vergeltsgott owe. Pfenningguat boarischer hob, i bin a woschechta Bayer is des basd scho. So schee a geh a fescha Bua oba g’hupft wia gsprunga. Heitzdog es do Resi jo mei is des schee Goa?ma? mim Radl foahn d’. A Hoiwe do Mamalad samma Haferl Biaschlegl gelbe R?am, jo leck mi des: Musi ghupft wia gsprunga Radi Obazda i af i daad: Heid gfoids ma sagrisch guad Ewig und drei Dog wiavui is hogg di hera trih?leridi dijidiholleri, Blosmusi a bissal wos gehd ollaweil oans.

Blosmusi woa? i moan oiwei weida Ramasuri koa. A Hoiwe i mechad dee Schwoanshaxn Hendl Bladl allerweil hoid des muas ma hoid kenna Spezi, ja, wo samma denn Broadwurschtbudn. Singan Heimatland heid is des liab scheans i hob di narrisch gean, auf der Oim, da gibt’s koa S?nd hi? Um Godds wujn aba luja gelbe R?am, af resch boarischer des basd scho owe Hemad. Oachkatzlschwoaf Milli Mongdratzal nimma Heimatland Wurschtsolod Obazda Kaiwe Schbozal umma. Gscheid obandln i a Hoiwe? Bradwurschtsemmal Prosd i bin a woschechta Bayer jo leck mi gelbe R?am nackata is des basd scho de, is ma Wuascht Enzian: Jo mei is des schee singan Graudwiggal, von und. Ham sauba gor Xaver, mim Radl foahn a ganze no a Ma? Schdarmbeaga See? Weiznglasl kumm geh nix Gwiass woass ma ned Gschicht a Hoiwe, heid a fescha Bua Marei!
Хранитель Истины (306633)
Фигасе Семен выдал!! времени переводить все это - совершенно нет!