а еще была история у нас в городе... в общем уехал муж в командировку, жена дома одна. приехал к ним

их старый приятель. ну еще было не сильно поздно, она впустила, решила поговорить о том о сем перед сном. а он слово за слово и давай ей в любви клясться. она типа иди домой, пьяный что ля? а он ее хвать на руки и тащит. за стол зацепился и упал. тетка вывернулась, забежала в спальню, хвать пистоле и убила его 6 выстрелами в упор. ну ее арестовали, есь город на ушах, демонстрации. мол она честь свои и мужа защищала... а потом выяснилось что мужик то этот не просто так приехал, а она его пригласила, записку написала. приезжай мол я больше так не могу. вот... дальше рассказывать?
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 7
Хранитель Истины (393632)
Ужас какой.....ну а дальше-то что??????? )))))))))
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Наставник (59654)
shturkats tsu aoysdrikn tsu mir, mentshn, ney bashtimt tshansellar, zeyn gefil fun avuervelming freyd aun nemen a shbueh fun loyalti, iber deytshland aun in berlin a flats fun bazargt kukn iz geshikt in di anheyb fun aundzer nsyeh, vas iz der suf, es nakh dakht aumbakant aun anfridiktabal.
beerekh 13,000,000 landish sasyalists, demalt vautad in meyn shtitsn. es iz geven ankherd fun numer, aber es iz - khmet a drit fun ale vaters. es iz ams az di ruen 20,000,000 zenen tsevarfn aun tseteylt tsvishn 35 andere fartyes aun grufes. der bloyz zakh zey habn in frast iz zeyer frast has fun aundzer iung bavegung, di has jenereytad durkh zeyer gevisn steynd aun gemeyn intentshanz. vi dem iz nakh gesheenish arum di velt, es brengt tsuzamen khhnim senter fartey mit eytyas, kammunists, sasyalists, intending tsu afshafn frivat farmag aun di kafitalists vemens interesn zenen gleykh sheykh tsu der vexl fun sikiuratiz kanservatives laet tsu ufhitn di manarkhye, aun di refublikans, vemens tsil iz geven tsu tseshtern es. bes di lang gerangl fun natsyanaler sasyalism far shlite in di mdinh, zey zenen ale fareynikt tsu bashitsn zeyer interesn, dermit shteyendik in a rudern mit eydntum. aun di bishafs-falatishanz refrizenting farshidene khilus gehaltn aoys zeyer hent tsu bentshn dem farband. di disferit teyln fun di land, fareynikt bloyz durkh zeyer negativ tsvekn, iz itst kegn durkh bana fide drit fun deytsh mentshn aun veyber vas andertuk di restereyshan fun di deytsh aumh aun di shtat, in di fnim fun afazitsye beyde in shtub aun aoysland.
di ful bild fun di mas fun arafgeyn, vas mir habn atshivd in az tseyt, iz itst bislekhveyz disafiring. aber, eyn zakh iz nit fargesn: es simd az bloyz di baldik manifestatyan fun a ns ken rateven deytshland. mir landish sasyalists gegloybt in dem ns, aun aundzer adverseriz nar makt aundzer amunh. der gedank fun shfarn di aumh fun arafgeyn bleybik mer vi fuftsn yar, nar durkh nitsn di makht fun a ney gedank simd tsu di mnukhh fun di fantastish diluzhanz. aber, idn aun andere shunim fun aundzer land, es iz geven gezen di letste blik fun di farses fun landish kegnshtel. aun zey felts az ven es disafirz, deriber zey veln tseshtern nit bloyz deytshland aber ale fun eyrafe.
vi bald vi der deytsh regirung vet zinken in di balshevik khaas, in der zelbiker tseyt, di gantse merb tsivilizatsye flanjd in a krizis fun animajinabal vag. bloyz di eylanderz, mit zeyer bagrenetst shkhl kenen imajan az di royt flagn vet haltn aoyf zeyn eygn, eyder di heylikeyt fun di demakratish gedank, ader bey di baundriz fun neytral shtatn.
zeyger eyrafe angehoybn in eyn suf fun di kantinent - mit mussalini aun fassism. landish sasyalism iz a getsoygn afzukh in andere teyln fun eyrafe, aun itst mir zen vi, in di drit, iz nakh a af tsurik mdinh, bagangen di zelbe dramatik ntskhun iber di heldish idishe internatyanal, treyng tsu tseshtern European tsivilizatsye.
vas iz zex yar in der lebn fun eyn mentsh - nit tsu dermanen dem lebn fun di mentshn? in aza a kurts tseyt fun antviklung, es iz koym meglekh tsu zen vaunder fun der algemeyner stagneyshan, arafgeyn ader aoyf di farkert - fragres. aber, di zex yar vas zenen itst hinter aundz, ful fun di merst grandyaus gesheenishn in der geshikhte fun deytshland.
30 yanuar 1933, ikh bavoygn tsu vilhelmstrasse, gefil di difast deyges far der tsukunft fun meyn mentshn. heynt, zex yar shfeter, ikh gar di verter, eyder der ershter fun di groys deytsh reitshstag. in fakt, mir - kenen zeyn Faster vi keyn andere dur - es iz bikhuls tsu durkhfirn di gantse teytsh fun di verter fun di tsdikim: "der ns fun di khn fun di har."
zex yar iz geven genug far durus fun khlumus; eyn yar in sdr tsu gebn aundzer mentshn genisn di akhdus tsu vas kauntlas durus habn gezukht in aroysgevarfn. ikh kuk bey ir itst, alngezamlt in frant fun mir, vi di tregers fun aundzer deytsh falk, fun ale di lender fun di shtat, aun ikh visn az tsvishn ir es zenen di ney elekted mitglider fun astmarka [1] aun di sudetenland [2], aun ikh iz geven vider avuerkhvelmd mit gvaldik derfarung fun di gesheenishn fun vas di yar in vas di elter-alt khlum eyngezen.
vi fil blut mir afdakh in aroysgevarfn, treyng tsu dergreykhn dem tsil! vi file milyanz fun deytshisher - kanshasli ader nisht - nemen aoyf di biter drkh fun flutsemdik ader veytikdik toyt far di tsulib fun dem ideal! vi file andere zenen kandemned tsu farbrengen zeyer lebn in di vent fun di festung aun turme lebn, zey valt gern habn gegebn in di namen fun greyter deytshland! vi file hunderter toyznter, getribn durkh aremkeyt aun tsares, zenen tsevarfn ale iber di velt an an a saf teykh fun deytsh emigratsye! iber di yarn, file fun zey nakh gedank vegn zeyn nan-frivat heym, aber mit der enderung fun durus aun der gedank geyt. aun itst, eyn yar es iz meglekh tsu farshteyn dem khlum.
dem zig iz nisht an a kamf aundz, vi es dakht zikh afgelazn burzhuaze.
das yar di deytsh unifikatyan iz frisidad durkh khmet tsvantsik yar fun fanatikal gerangl far falitish gedank. hunderter toyznter, nit, milyanz legamre getrey zikh tsu dem gedank, di gshmius aun ekanamish ekzistents.
zey gern endiurd khoyzek aun bitul, vi voyl vi yarn fun shendlekh bahandlung, shreklekh zidlen aun khmet anberabal terar.
ariber di mdinh, mir farfaln gehrget aun vundad kauntlas kamradz. tsum suf, kamf far di htslkhh mir habn atshivd es mit di hilf fun gleybn makht aun shtarkeyt fun brave disizhanz, vas ale fanatikalli nakhgegangen.
ikh valt untershtreykhn dem, veyl es iz a gefar az di zelbe mentshn vas khmet hat nisht tan efes far di reunifikatyan fun deytshland, veyl nar aoykh hoykh sfikerz vet maln zikh makhn es der shtat ader kukn in ale di gesheenishn fun di fargangenheyt yar, nit nar vi tsu di farshfetikt gesheenish az tsum badoyern, es iz geven gants shfet geendikt durkh natsyanaler satsyalizm.
ikh valt vi tsu druk aoyf di isudus vas di mtslikh kamflishan fun dem yar, rikveyerz nerves fun shtal az dem adlshtand iz nar nit genug. di alt eybik fessimists, skeftix aun gleykhgiltik mentshn mir ale visn aun habn keynmal shoyn rizalvd tsu a positive shtelung beshas di tsvantsik yar fun aundzer gerangl, itst az mir habn lesaf ritsht di ntskhun, trakhtn zey habn di rekht tsu makhn kritisizamz vi boylet exferts fun di natsyanale ufleb.
itst, in a bisl verter, zal mir dermanen ir fun etlekhe Facts fun histarishe gesheenishn memerabal 1938: tsvishn di 14 zakhn vas frezident vilsan tsugezagt durkh deytshland aoyf bikhaf fun di aleyz tsu makhn a iker aoyf vas di neye velt vet zeyn gegrindet, ven deytshland vet faln vafn, iz geven a fundamental landish zelbst-bashtimung frintsif .
fun itst aoyf, men tan nit nar durkhgegangen fun hant tsu hant vi a farmag fun eyn hersher tsu andern, nitsn di kunst fun diflaumasi, aber in dem namen fun heylik natirlekh rekht, ken kleybn zeyn eygn loyf fun zeyn ekzistents aun falasiz. di fraklamatsye fun dem frintsif valt zeyn fun fundamental vikhtikeyt. in fakt, nakh der mlkhmh, allyed farses genitst di tiriz ven zey gekent bakumen zey tsu dinen zeyer eygn interesn. azoy zey gevalt tsu krik zeyn deytsh kalanyal fazeshanz, aoyf di graunds az es valt zeyn falsh tsu resettle di indijanas bavoyner fun di kalanyes tsu deytshland kegn zeyer vet.
aber, fun kurs, in 1918, keyn eyner hat nisht rekhenen aoys vas iz geven der vet fun di setalerz. aber bshes di aleyz in dem veg, shtitsn di rekht tsu zikh-festkeyt far di frimitiv nigrau shbtim in 1918, zey gevalt tsu tsushteln aza a hekhst develafed land vi der deytshisher, mentshlekhe rekht, vas habn tsugezagt azoy salamli. file milyanz fun deytsh birgers zenen shneydn avek fun der shtat kegn zeyer vet ader nisht bakumen di gelegnheyt tsu zeyn riuneytid mit im. in der zeyer fakt, in stark kantrast mit di feyerlekh hbtkhus fun di rekht tsu zikh-festkeyt fun di triti fun versey, lazn afilu di unifikatyan fun der deytshisher astmarka mit di khaumland, in di zeyer mament ven yeder mi iz gemakht in estreykh in sdr tsu bakumen es rekht ernd durkh a flebestsit. ale hshsdlus in brengen enderungen in di situatsye, durkh di geveyntlekh aufn fun gleykh afshatsung nakh nit andersh, aun inevatabli valt habn nit andersh in der tsukunft. in meynung fun di gezunt-bakant bazeytikung fun versey farses, eyner kenen farshteyn vas ale di artiklen vas habn shoyn derlangt far barikhtn fun di afmakh durkh der lige fun natyans, zenen reyn flatanik.
ikh aleyn - astmarka zun iz geven ful fun heylik farlang tsu salve dem frablem, aun azoy bakumen meyn heym in di aundzer mdinh. in yanuar 1938, ikh lesaf bashlasn az beshas di yar, eyn veg ader andern, ikh bin gegangen tsu kemfn aun triumf in dem gerangl far di rekht tsu zikh-festkeyt 6,500,000 deytshisher lebedik in estreykh.
1) ikh habn gebetn her stshustshnigg, demalt tshansellar fun estreykh, tsu a bagegenish in bertshtesgaden, aun derklert tsu im az di deytsh regirung valt nisht mer fasivli derlazn di drikung fun zeyer deytsh kamradz. azoy, ikh gebetn im tsu nemen dem tsugang tsu di letst leyzung fun dem frablem durkh mitl fun a gleykh aun nishkashedik heskem. ikh hat nit lazn im a tsveyfl az andersh, di freyheyt far di 6,500,000 deytshisher, vet zeyn Produced durkh kraft, durkh keyn fasik mitl. der rezultat fun dem zitsung iz geven der heskem az ikh ken hafn far a leyzung tsu dem kamflex frablem, bfrt durkh kegntseytik shkhl.
2) in a rede tsu di deytsh reitshstag aoyf februar 22, ikh mudye az aundzer regirung kenen nit mer fasivli nakhfalgn dem gurl fun 10,000,000 deytshisher tsevarfn iber sentral eyrafe aun tarn fun zeyer khaumland kegn zeyer vet. ikh gezagt az hekher ale, di veyter drikung aun mistreatment fun di deytshisher valt enteyl a zeyer aktiv kauntermeasures.
a bisl teg shfeter, her stshustshnigg bashlasn tsu blatantli anrirn aundzer heskem mitl az mir habn atshivd in bertshtesgaden. zeyn gedank iz geven az durkh mitl fun fraudulent flebestsit, tseshtern di lajitamat iker fun landish zelbst-bashtimung aun freyheyt fun 6,500,000 deytshisher. in di avnt, aoyf mitvakh, merts 9 fun stshustshnigg s rede bey innsbrukk, ikh gelernt vegn dem khvnh. az nakht, ikh arderd di maubalazeyshan fun a zikher numer fun infantri aun mautereyzd divizhanz hat arders tsu kreyz d
?????? ??????? ?? ??? ???? ?????? ????? ?????????? ?????? ????? ???
shturka
Хранитель Истины (259114)
а шо муж ?
Наставник (28153)
через 15 мин.начнется М/Ж по первому.вам туда!)
Наставник (26713)
Я пока не понял что это - индийский фильм или тост. Давайте дальше.
такие истории каклы любят, аж писают...
Наставник (54686)
а, мужа посадили за халатность обращения с оружием, не?