Значит так,шо эта за рокер и какая ваша любимая песня у него? И шо ему нада ат мужика с микрафоном?

Дополнен 8 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
Так енто прикольный итальянец Пипо, каторый кикикикококо.

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (225477)
Не Минаев точно. Может тогда Leo Sayer?
тогда любимая вещь:
Quicksand
Наставник (28115)
с какой свалки анахронизмов ты изымаешь этих чудовищ?!?)))))))))
Наставник (49749)
это два сябра подрались, не иначе)

"было супер, і проста сьмешна да слёз:
Сябр Яўгена Менскава - Яўген (проста), падкачаны але не надта высокі чувак - пераможца..чыста дзьвумя ударамі...

Першая бойка (мая зь ім) была амаль роўнай, але ўсё ж такі я перамог, бо напэўна больш растаропны і падрыхтаваны (!?)...
хаця супернік мой набіты півам жывоцік файна паварушыў... але я яго тры разы зьбіў з ног.

Праз 15 хвілін ЯЎген супраць Яўгена...
першы жа ўдар Яўгена не-менскава - абсалютны накаўт...
Дзікія воплі і ржач...
інтымнае месца...
шкада е было відыяс'ёмкі, бо гэта сусьветныя кадры

Ў ржачы я пачынаю заступацца за Менскага Яўгена...
пры гэтым кідаю словы ціпа: і мне гамон, карма!

ну і што вы думаеця? Праз сьмех Атрымліваю ад засмучанага байца.. страшэнны удар пад дыхла....

чортвазьмі, які фарт... два арушчых і ржучых чалавека катаюцца па сьнегу...
адзін стаячы і ржучы пытаецца ўсё лі ў парадзе! - ён пераможца...

абсалютны...
а вечар выдаўся супэрны..."