Ученик (105)

Сербська поліція 1 квітня 2001 р. заарештувала і помістила у столичну в'язницю Слободана Мілошевіча

Сербська поліція 1 квітня 2001 р. заарештувала і помістила у столичну в'язницю Слободана Мілошевіча, колишнього югославського лідера. Цьому сприяв потужний зовнішній тиск на бєлградське керівництво. Так 31 березня було оголошено Вашингтоном "днем X", до якого сербський уряд повинен був виконати ряд ультимативних вимог, головним з яких був арешт Мілошевіча. Лише при умові їх виконанням да¬валося "зелене світло" на продовження зовнішньої підтримки Бєлграду, який зіткнувся з проблемами сепаратизму в Косово.
Чи можна кваліфікувати дії США, як порушення принци¬пу невтручання у внутрішні справи держави?
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Советник (4357)
на земном шаре правють англаамеиканскии жидамасоны ,вота и абьяснениё на усе гадаси ,каторыи деиютьси на зямле !
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Знаток (435)
/me не понимает украинську мову :(