Письмо пришло. Народ, переведите кто нибудь?

До Новорічних свят залишилось всього 2 місяці!
Встигни спіймати знижку на новорічний тур в Карпати!
Екскурсіі і катання на лижах в програмі туру. Детальніше: на нашому сайті
3 дні 2 ночі виїзд 31.12.15 о 7-00

Наша акційна пропозиція по ранньому бронюванню:

Вартість туру на 1 особу до 01.11.2015 року- 1150 грн

Вартість туру на 1 особу до 01.12.2015 року- 1300 грн

Вартість туру на 1 особу з 01.12.2015 року- 1550 грн

У вартість включено: транспортне забезпечення, проживання під Ваше замовлення в 2-х/3-х/4-х місних номерах у приватних готелях зеленого туризму, гірськолижна страховка, супровід

Розклад осінніх турів - на нашому сайті: patriot-tour.com
Корпоративним клієнтам- знижки і індивідуальний підбір маршруту і варіантів проживання!
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 8
Мудрец (10739)
тя к бендеровцам в гости приглашают
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
готели зеленого туризьму ета шалаши в лiсу бггг
Хранитель Истины (330214)
В Карпаты на Новый год приглашают,со скидками
Все понятно.
Верховный Наставник (129148)
Неужели непонятно?
Туры на Новогодние праздники.
Раннее бронирование.
Цена на 1 человека.
И т.д.
Верховный Наставник (148075)
Что же тут не понятно?))) Приглашают в Карпаты отдыхать в ноябре, декабре! Красота там необыкновенная. Сама не была, но в последней серии "Сватов" показали. Они там Новый год отмечали. Мне тогда так захотелось посетить. Но это было еще до войны. Сейчас ни за что не поеду. Страшно как то.
Наставник (83226)

.
Наставник (83267)
Фиии, мине наследство предлагали, а тут за катание на лыжах бабки платить, да ишшо в гринах.