Знаток (268)

Ровно 25 лет назад в этот день погиб Витя Цой!Что скажете?

Дополнен 8 лет назад
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 6
Светлая память! Хороший был музыкант!

ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (185296)
"Мы ждём перемен!"
Наставник (66647)
Цой жив!

Хранитель Истины (462277)
Та ты шо?! А жаль...

Верховный Наставник (177979)
________________________________________
Російський рок-музикант Віктор Цой пройшов особливу школу та став офіцером УПА - греко-католицький капелан
17.11.2014 Источник http://www.octpib.info/News.aspx?idNews=18606

________________________________________

Капелан греко-католицької віри Борис Голодюк написав в соціальних мережах звернення до мешканців Галичини:

Ми офіцери та священники греко-католицької віри розумієм, що більшість наших читачів можливо висміє і це буде ГРІХ проти СВЯТОГО Духу та точно не повірить в те неймовірне Боже передання, яке від минулого століття згідно явлення Богородиці ширять найбільш побожні наші патріоти.

Спочатку згідно глави 20 Одкровень Біблії воскреснуть не всі люди, а лиш їх певне число, і то не з гробів, а з небес !

Маємо писати ПРАВДУ і її важче сприймати ніж брехню, бо це ПРАВДА неймовірних БОЖИХ ПРОРОЦТВ, у які вірять найбільш побожні патріоти УПА і поки ця віра не збільшиться доки Бог даватиме смерть найбільше в Украіні щоб саме украінців в небесах навчити того як треба жити по вірі та воскресити їх з небес на спасіння їх родичів та всіх тих хто повірить в Христа Бога !

Згадайте слова убитого в 1985 році КГБандою ВЕДМЕДЧУКА І ПУТІНА та Горбачова і іншими ІМПЕРгадами нашого геніального ПОЕТА і претендетта на НОБЕЛІВСЬКУ Премію Василя СТУСА

"Ми ще повернемось, але не мертві - а не переможні і безсмертні ..."

Також пророчо написав пісню про СВОЄ воскресіння Ігор Тальков зазначивши, що він воскресне на Дні народження НОВОІ БОЖОІ Держави в час приходу Бога і вернеться не" в страну дураков " Москви а в крїіну геніїв тобто в Україну...

ІГОР Тальков був по далеких коренях з козацького роду єдиного в світі містечка яке зветься ТАЛЬНЕ і є біля Умані ...

Ігор був антикомуністичний росіянин християнин, за що його убили в 1991 році по завданню саме КГБ жидомасонів Москви та Ізрайлю де втекли й досі багато за криваві гроші МОСКВИ живуть провокатор його убивства й сам убивця !

Так само в 1990 році був убитий славний антикомуніст 28-річний надзвичаййно популярний серед молоді Віктор ЦОЙ ...

У Христа Бога в небесах Тальков як ЦОЙ пройшов особливу школу та став офіцером УПА й греко-католиком, який входить в мале число 357 тисяч тих, які мають воскреснути з небес на спасіння світу від Антихриста Путіна.

При чому ще більшої СЕНСАЦІЄЮ цієї новини Богородиці, яка є офіційно визнана Третім Унверсалом УГВР й священиками УПА в 2006 році є той факт, що Тальков й Висоцький й ЦОЙ мають воскреснути з Іваном Франком і Генералом УПА Шухевичем та ще 995 Божими обранцями в Франківську

\ стаття УПА про це 2011р http://blog.i.ua/user/2689697/688768/БОГ

як пише Біблія зробить таке визволення світу що ніхто і не думав!

Слава Украіні !