Що є гарного у склірозі?як на мене,це дуже добра програма, із вівчаня світу і людей по новому!

Я це віду до того,що тут багато ответчеков які Нікі та фотокартки нові поставілі собі на автарки,і я вас не впізнаю...
І якщо будемо знову знайомитись з вами,я не вінін в цьому,бо я сам в скафандрі )))
Веселих всім свят
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 2
Изменила ник и аватар,но осталась я прежней.) Вернусь потом к своему, а сейчас настроение такое, да и море я люблю и волков)
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
)Радостная болезнь — склероз. Сплошные приятные сюрпризы