В парламенте Украины зарегистрирован законопроект о вступлении в НАТО???.

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 6
Просветленный (509683)
Толку то - вся власть пока не легитимна в принципе
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Наставник (65291)
ну ещё разик об этом спроси . - они и в ЕС тоже собрались . только их видеть там не желают .
Мудрец (12289)
а с чем им вступать?))) где Украинская Армия???
у них есть только ТЕРРИТОРИЯ на которой НАТО
желают разместиться...вот и всё)
Верховный Наставник (116913)
А у вас уже прошли выборы президента и верховной рады?
Грузия то же ну никак не может нарадоваться,
что она точно такой же законопроект о вступлении в НАТО подала еще семь лет назад))).
Мы рады за вас и теперь: ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа
ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа ждите ответа
Гроссмейстер (7828)
Проект Постанови щодо відносин України з Організацією Північно-Атлантичного договору (НАТО) та іншими воєнно-політичними блоками світу

Номер, дата реєстрації:4307 від 27.02.2014
Сесія реєстрації:4 сесія VII скликання
Суб'єкт права законодавчої ініціативи:Народний депутат України
Ініціатор(и) законопроекту:Тимошенко В.А. VII скликання
Полочанінов В.Г. VII скликання
Головний комітет:Комітет у закордонних справах
Інші комітети:Комітет з питань національної безпеки і оборони
Комітет з питань європейської інтеграції
Комітет з питань бюджету
Комітет з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією
Текст законопроекту та супровідні документи:Проект Постанови 27.02.2014
Подання 27.02.2014
Пояснювальна записка 27.02.2014

Полочанінов В.Г.
(посв. № ___)

П О С Т А Н О В А
Верховної Ради України
«Щодо відносин України з Організацією Північно-Атлантичного Договору (НАТО) та іншими воєнно-політичними блоками світу».

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
1. Прийняти за основу проект Постанови України «Щодо відносин України з Організацією Північно-Атлантичного Договору (НАТО) та іншими воєнно-політичними блоками світу», поданий народними депутатами України Тимошенком В.А. та Полочаніновим В.Г.
2. Комітетам Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, всім державним органам при здійсненні заходів у рамках співробітництва з міжнародними, в тому числі європейськими і євроатлантичними, структурами послідовно і твердо обстоювати державні інтереси України, інтереси її народу, керуючись вимогами Конституції України та виходячи з проголошеного у Декларації про державний суверенітет України і закріпленого у затверджених Верховною Радою України Основних напрямах зовнішньої політики України позаблокового статусу України, що не виключає співробітництва з існуючими і створюваними системами універсальної і регіональної безпеки, які діють відповідно до вимог Статуту ООН та іншими воєнно-політичними блоками світу, але не допускає входження у будь-які воєнно-політичні блоки протягом 10 років.
3. Кабінету Міністрів України:
- забезпечити широку гласність зовнішньополітичної діяльності, зокрема регулярне і повне інформування народних депутатів України, громадськості України щодо співпраці з європейськими, євроатлантичними та іншими міжнародними структурами;
- звернути увагу Міністерства оборони України на неприпустимість порушення Конституції України при проведенні військових навчань за участю підрозділів збройних сил інших держав і необхідність неухильного додержання вимог Конституції України щодо обов'язкового схвалення Верховною Радою України рішень про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України.
4. Постанова набирає чинності з моменту її підписання.

Голова Верховної Ради
України

Наставник (94188)
Ну и? Вступление в НАТО производится только при согласии БОЛЬШИНСТВА членов этого самого НАТО... А там еще даже подобный вопрос не рассматривался - так что могут принимать хоть десять законов...