Почему вот РОССИЯ выбирает свободу и не хочет гнутся перед США, а вот УКРАИНА добровольно одевает короткий ошейник с крупными и острыми шипами???

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 9
Верховный Наставник (126784)
Ой, тёмная Татьяна опять о своём тёмном философствует ))))
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Верховный Наставник (236527)
Каждому свое...
Магистр (1289)
о вкусах не спорят)
Мазохисты?
Да какую такую свободу? Россия в очередной раз выбирает рабство, отсталость, изоляцию от всего цивилизованного мира; духовные скрепы и государственную религию взамен развития науки, медицины, экономики. Ну, так и ради бога. Всем жить, как в "америках", ресурсов Земли так или иначе не хватит. Мир только рад будет, если такая большая страна предастся добровольной бедности и скромности потребления.
Наставник (53771)
Герберт Уэллс. ... во мгле.
Наставник (34039)
Глобализация
Текст промови Івана Богуна (1650) на раді в Чигирині:

"У народі Московському владарює найнеключиміше рабство і невільництво у найвищій мірі, у них, окрім Божого та Царського, нічого власного нема і бути не може, і людей, на їх думку, створено нібито для того, щоб у ньому не мати нічого, а тільки рабствувати.

Самі вельможі та бояри московські титулуються звичайно рабами царськими і в просьбах своїх завжди пишуть вони, що б'ють йому чолом;

Стосовно ж посполитого народу, то всі вони вважаються кріпаками, начебто не від одного народу походять, а накуплені з бранців та невільників;

І тії кріпаки або за їх назвою крестьяни обох статей, себто чоловіки та жінки з їхніми дітьми, за невідомими у світі правами та привласненнями продаються на торжищах і в житлах од власників і господарів своїх нарівні з худобою, а незрідка і на собак вимінюються, і продавані при тому мусять бути ще зумисне веселими і виказуватися своїм голосом, добротою і знаннями будь-якого ремесла, щоб через те скоріше їх купили і дорожче заплатили.

Словом сказати, з'єднатися з таким неключимим народом є те саме, що кинутися із вогню в полум'я".

Цю промову можна віднайти у 3 частині "Історії Русів" (іст. хроніка поч. 18 ст.)

и ничего не изменилось, вы как были свободны, так ими, свободными и остались....

песня в подарок!!!
Мудрец (16781)
Потому, укропы никогда и не были самостоятельными. Украина добровольно надела короткий ошейник начиная с 1654 года, когда они, притесняемые воинственными поляками, попросились принять их в Россию. Такими они и остались. Всегда они, не имея собственной гордости, жмутся к более сильному.