Почему Вы так ненавидите соседей,ну там восточные волости понятно.предали.по вашему мению,

а другие то за что,ЕС там США или Кувейт..?
ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 11
Текст промови Івана Богуна (1650) на раді в Чигирині:

"У народі Московському владарює найнеключиміше рабство і невільництво у найвищій мірі, у них, окрім Божого та Царського, нічого власного нема і бути не може, і людей, на їх думку, створено нібито для того, щоб у ньому не мати нічого, а тільки рабствувати.

Самі вельможі та бояри московські титулуються звичайно рабами царськими і в просьбах своїх завжди пишуть вони, що б'ють йому чолом;

Стосовно ж посполитого народу, то всі вони вважаються кріпаками, начебто не від одного народу походять, а накуплені з бранців та невільників;

І тії кріпаки або за їх назвою крестьяни обох статей, себто чоловіки та жінки з їхніми дітьми, за невідомими у світі правами та привласненнями продаються на торжищах і в житлах од власників і господарів своїх нарівні з худобою, а незрідка і на собак вимінюються, і продавані при тому мусять бути ще зумисне веселими і виказуватися своїм голосом, добротою і знаннями будь-якого ремесла, щоб через те скоріше їх купили і дорожче заплатили.

Словом сказати, з'єднатися з таким неключимим народом є те саме, що кинутися із вогню в полум'я".

Цю промову можна віднайти у 3 частині "Історії Русів" (іст. хроніка поч. 18 ст.)
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
В борщ плюют нам.
договоры не исполняют... а это уже косяк...
Наставник (27833)
Не , я всего лишь ненавижу пиндосов ... и презираю изгоев ...
да живите пока.
Верховный Наставник (104359)
я очень уважаю моих соседей.

Рядом живут - ВОЛОГОДСКАЯ ОБЛАСТЬ.
Я к ним за грибами езжу)))
Гроссмейстер (8762)
если они перестанут ненавидеть внешних, то перегрызут глотки ДРУГ ДРУГУ сразу же! русским патологически необходимо кого-то ненавидеть всей сворой.
Верховный Наставник (129685)
Этот вопрос выдает ТВОЮ сущность...
Самая ближняя Суоми,страна озер,люблю,у меня там родственники и друзья и вобще там спокойно как то,как на кладбище)))гыгыгыгы
Нагадили под дверью
Верховный Наставник (133383)
Да кто их ненавидит? Они сами давно обос*ались..))