а ви вже почали проводжати старий рік чи все таки завтра почнете?

розумію що ще рано,але у мене завтра може і не вийде, сюди зайти і привітати вас з прекрасним святом,так що вибачте, якщо що!Привіт всім!

Вітаю з наступаючим Новим роком!
Всім-всім-всім бажаю щастя в новому році! Та й не тільки в новому, а й в усіх роках, що слідуватимуть за ним!

Радості, благополуччя, кохання, любові, розуміння!
Вірних друзів! Приємного спілкування!
Безліч радісних подій!

Сонця кожного дня, якщо не за вікном, то нехай воно світить у Вашому серці і зігріває теплом не тільки Вас, а й близьких Вам людей!!!

ЛУЧШИЙ ОТВЕТ ИЗ 4
Наставник (27235)
Шенораавор Нор Дари йев Пари Гаганд! Дзер Кенаце!
ЕЩЕ ОТВЕТЫ
Если сегодня начинать с проводами то и на завтра сил не хватит )
С наступающим вас )

Верховный Наставник (137814)
Привіт)))
Хай рік прийде такий багатий
як нардепівські зарплати.
Не минали б гроші хату,
І було всього багато.
Євро сховане в коморі,
Сало хрюкало на дворі.
В гаражі стояв Ferrari
І ще Lexus, щоб до пари.
В хаті з мармуру камін
Та басейн хочаб один.
Ну а в ванні щей джакузі
І коньяк бовтався в пузі.
Щастя щоб не лізло боком...
Одним словом З новим роком!!!
Верховный Наставник (167687)
Я - Земля!... )))
Нового и хорошего в Новом! )